Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Corupted Wishes
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:45 pm

» Baneaza userul de mai sus
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:41 pm

» Buna tuturor^.^
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:39 pm

» BuNa! ^^
Scris de Mar Mai 19, 2009 2:32 pm

» Interzis persoanelor cardiace
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:22 pm

» About me ...
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:15 pm

» Cine vrea sa invete japoneza?
Scris de Joi Ian 29, 2009 7:09 pm

» Ce parere aveti despre anime?
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:18 pm

» Buna tuturor!
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:09 pm

< class="" height="25">
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 29, Vin Mar 03, 2023 3:39 am
Affiliates
bumbum...hi! >:) Ak

 

bumbum...hi! >:)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Autor Mesaj
Akyra
Newbie
Newbie
Akyra

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 20/08/2008 Numarul mesajelor : 7 Stare de spirit : Pai...ma simt bine. Thanks. Leave me alone acum!

MesajSubiect: bumbum...hi! >:)   bumbum...hi! >:) Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 6:51 pm

Salutare! 59
Ma numesc Anca si sunt de prin Galati. Am 14 ani.
Anime-ul meu favorit este Yu Yu Hakusho iar personajul favorit [favorit forever & ever...personaj 'universal'] este Mukuro [o respect foarte mult si tin la acest personaj, ok?].
Alte anime-uri: Death Note, Slayers, Pokemon, Inuyasha, Yu-Gi-Oh, Yu-Gi-Oh GX, Dragon Ball Z si altele.
Muzica? Bwahahaha...ascult numai rock, mai exact: metal [symphonic metal, progressive metal, power metal, black metal], rock alternativ, indie rock, nu-metal, dar si altele :)) dar astea in principal 53
Formatii favorite: Nightwish [cea mai tare], Kamelot [tare rau de tot], Epica, Within Temptation ,Sonata Arctica, Xandria, For My Pain..., Tarot, After Forever, Dimmu Borgir, Sunrise Avenue, Cargo, Vama Veche, Alyson Avenue, Linkin Park, Bon Jovi, Tarja Turunen, Metallica, dar si altele, mai continui lista?
Melodii favorite:
1. Within Temptation - Hand Of Sorrow si Kamelot - Don't You Cry...melodiile astea asa cum le auziti voi ocupa locul 1 in topul meu .

Hmmmm...altceva mai zic?
Nu citesc manga , btw 18 [am citit doar cateva]
Sus In jos
http://animekitties.smfforfree3.com
Kitty Girl
Administrator
Administrator
Kitty Girl

feminin
Varsta : 29 Data de inscriere : 19/08/2008 Numarul mesajelor : 53 Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: bumbum...hi! >:)   bumbum...hi! >:) Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 7:09 pm

Aky , Aky , Aky ... *giggle*

Foarte haios titlul topicului xD .
Anyway , Welcome on Anime Dream 56 !
Sper sa te distrezi pe forum si sa-ti faci multi prieteni aici ^^ .
Iti urez o sedere placuta & Have a lot of phun here !
26

bumbum...hi! >:) Untitled-1-8
Sus In jos
https://animedream.forumgratuit.ro
reddish
Newbie
Newbie
reddish


Varsta : 29 Data de inscriere : 20/08/2008 Numarul mesajelor : 13 Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: bumbum...hi! >:)   bumbum...hi! >:) Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 8:43 pm

Welcome on Anime Dream, Anca, sper ca te vei distra si vei visa aici 10 ...
Amanuntita descriere ^^.... have phun on the phorum & no spam 35 ...
Intrebari...?
1. Ce hobbyuri ai?
2. Iti place scoala?
3. Ai putea sa-mi recomanzi o melodie black metal ^^? Ca sa vad cam cum e >.>""...
Well... bye zbyee, mai vorbim pe forum 26 ...
Sus In jos
Akyra
Newbie
Newbie
Akyra

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 20/08/2008 Numarul mesajelor : 7 Stare de spirit : Pai...ma simt bine. Thanks. Leave me alone acum!

MesajSubiect: Re: bumbum...hi! >:)   bumbum...hi! >:) Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 12:26 pm

bwahahaa...thanks pentru welcome 33
Sa raspund la intrebari.
1. Da, am hobby-uri: muzica 53 , Internetul, GFX-ul, cititul, visatul cu ochii deschisi : )) si altele...
2. Da, imi place scoala, dar mi-ar placea mai mult fara orele de chimie si fizica.
3. Sa-ti recomand? Sigur? Incearca Dimmu Borgir - Burn In Hell sau Sympozium sau orice melodie Cradle of Filth [de la ei iti recomand Nymphetamine, e foarte frumoasa].

Alte intrebari? 84
Sus In jos
http://animekitties.smfforfree3.com
Continut sponsorizat





MesajSubiect: Re: bumbum...hi! >:)   bumbum...hi! >:) Icon_minitime

Sus In jos

bumbum...hi! >:)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime Dream :: Nou Veniti -
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente