Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Corupted Wishes
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:45 pm

» Baneaza userul de mai sus
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:41 pm

» Buna tuturor^.^
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:39 pm

» BuNa! ^^
Scris de Mar Mai 19, 2009 2:32 pm

» Interzis persoanelor cardiace
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:22 pm

» About me ...
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:15 pm

» Cine vrea sa invete japoneza?
Scris de Joi Ian 29, 2009 7:09 pm

» Ce parere aveti despre anime?
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:18 pm

» Buna tuturor!
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:09 pm

< class="" height="25">
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 29, Vin Mar 03, 2023 3:39 am
Affiliates
Corupted Wishes Ak

 

Corupted Wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Autor Mesaj
Kitty Girl
Administrator
Administrator
Kitty Girl

feminin
Varsta : 29 Data de inscriere : 19/08/2008 Numarul mesajelor : 53 Stare de spirit :

MesajSubiect: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeMar Aug 26, 2008 6:34 pm

I think everyone knows this game ^^;
Primul user posteaza o dorinta iar urmatorul o corupe , urmand ca si el sa-si puna una pt ca userul 'de sub el' sa i-o corupa si tot asa ^^;
Ps.: incercati sa nu faceti spam ^^'

I`m first ^^;
Imi doresc o cana cu Cola rece ^^


Ultima editare efectuata de catre Topaz in Joi Sept 11, 2008 10:27 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://animedream.forumgratuit.ro
~Hina~
Newbie
Newbie
~Hina~

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 05/09/2008 Numarul mesajelor : 15 Stare de spirit : Hehe xD... spun `lol` mereu xD

MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 8:42 am

Vei primi o cana de Cola, dar va fi Adria si n`o sa`ti placa xD (nici mie nu`mi place 14 )

Vreau sa nu mai hibernez xD...
Sus In jos
Kitty Girl
Administrator
Administrator
Kitty Girl

feminin
Varsta : 29 Data de inscriere : 19/08/2008 Numarul mesajelor : 53 Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 10:27 am

Granted , va veni scoala [cu teme =.='] si nu vei mai hiberna >_>
Imi doresc ... ca scoala sa fie rapita de extraterestrii >_> [ma intreb care extraterestru o fi asa de dornic de invatat .. ]
Sus In jos
https://animedream.forumgratuit.ro
~Hina~
Newbie
Newbie
~Hina~

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 05/09/2008 Numarul mesajelor : 15 Stare de spirit : Hehe xD... spun `lol` mereu xD

MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 5:01 pm

Wish granted... prietenii mei de pe Uranus vor rapi scoala si o vor distruge... si pe toata lumea din ea ^^"

Imi doresc sa ma duc pe Jupiter 12
Sus In jos
Akyra
Newbie
Newbie
Akyra

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 20/08/2008 Numarul mesajelor : 7 Stare de spirit : Pai...ma simt bine. Thanks. Leave me alone acum!

MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 5:35 pm

Unde vei intalni un extraterestru foaaarte furios care te va face sa fii al lui [hai ma, stii la ce ma gandesc, nu? 41 ]...

Imi doresc sa-mi vad rudele. Alea din galaxia Andromeda 92 .
Sus In jos
http://animekitties.smfforfree3.com
~Hina~
Newbie
Newbie
~Hina~

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 05/09/2008 Numarul mesajelor : 15 Stare de spirit : Hehe xD... spun `lol` mereu xD

MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 9:04 pm

PS: n`are cum, ma casatoresc in scurt timp cu un baiat de pe Terra xD L`am luat cu forta pe Uranus 82

Iti vei vedea rudele... si ele o sa vada rudele mele 77 se vor speria pentru ca rudele mele arata exact ca... 92

Imi doresc sa pot merge cu una din rachetele acelea super sofisticate pe care le are tata in garaj 12
Sus In jos
- chou~toxic butterfly~
Newbie
Newbie
- chou~toxic butterfly~

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 18/11/2008 Numarul mesajelor : 20 Stare de spirit : happy and in love ^^

MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeMar Noi 18, 2008 4:43 pm

nu o sa poti merge pt k o sa se strice imediat ce ii dai drumul
as vrea sa plec undeva departe
Sus In jos
Dee-Dee-chan
Newbie
Newbie
Dee-Dee-chan

feminin
Varsta : 26 Data de inscriere : 19/12/2008 Numarul mesajelor : 16 Stare de spirit : Linistita si glumeata

MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeVin Dec 19, 2008 10:56 pm

O sa pleci departe,dar o sa te gaseasca mama ta si o sa te aduca inapoi cu forta.

As vrea sa vina maine ,,spiridusii'' 72
Sus In jos
- chou~toxic butterfly~
Newbie
Newbie
- chou~toxic butterfly~

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 18/11/2008 Numarul mesajelor : 20 Stare de spirit : happy and in love ^^

MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeSam Dec 20, 2008 11:12 am

o sa vina dar n-o sa-i suporti si o sa te enervezi pe ei
as vrea sa ninga
Sus In jos
Fuyumi
Newbie
Newbie
Fuyumi

feminin
Varsta : 26 Data de inscriere : 16/08/2009 Numarul mesajelor : 3 Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 1:45 pm

Nu se poate pentru ca daca maine ninge o sa apara soarele si o sa o topeasca inaite de te bucura de ea
As vrea sa am si eu 15 ani
Sus In jos
Continut sponsorizat





MesajSubiect: Re: Corupted Wishes   Corupted Wishes Icon_minitime

Sus In jos

Corupted Wishes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Jocurile Forumului -
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente