Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Corupted Wishes
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:45 pm

» Baneaza userul de mai sus
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:41 pm

» Buna tuturor^.^
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:39 pm

» BuNa! ^^
Scris de Mar Mai 19, 2009 2:32 pm

» Interzis persoanelor cardiace
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:22 pm

» About me ...
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:15 pm

» Cine vrea sa invete japoneza?
Scris de Joi Ian 29, 2009 7:09 pm

» Ce parere aveti despre anime?
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:18 pm

» Buna tuturor!
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:09 pm

< class="" height="25">
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 29, Vin Mar 03, 2023 3:39 am
Affiliates
Ah! My Goddess Ak

 

Ah! My Goddess

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Autor Mesaj
reddish
Newbie
Newbie
reddish


Varsta : 29 Data de inscriere : 20/08/2008 Numarul mesajelor : 13 Stare de spirit :

MesajSubiect: Ah! My Goddess   Ah! My Goddess Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 10:33 am

Plot:
Ah! My Goddess il are ca personaj principal pe Keichi Morisato. Keichi este student la o universitate tehnica din Tokyo, si este pasionat de masini si motociclete. Mai mult este chiar in clubul de specific auto de la universitate - unde are ca "senpai" doi indivizi infricosatori si foarte amuzanti. Veti intelege mai bine cand ii veti vedea 001_tongue.
Keichi are o problema - cu fetele. Si e convins ca motivul pentru care fetele nu il plac este inaltimea lui - este cu adevarat mic pentru un baiat de varsta lui. Intre asta, senpai-ii autoritari care-l pun la treaba, si o situatie financiara nu tocmai buna, viata lui Keichi nu e extraordinara, dar, dupa cum va asteptati, lucrurile o sa se schimbe...
Intr-o seara, Keichi formeaza un numar de telefon - dar greseste, si, la celalalt capat al firului raspunde "Goddess Relief Office" unde o voce de fata ii spune ca "vom fi la dumneavoastra in cateva momente". Acest lucru se si intampla cand, cateva secunde mai tarziu, Belldandy, o fata foarte simpatica, patrunde prin oglinda in camera lui.
( cam asta ar fi inceputul pe scurt >.< )

Mie mi-a palcut, a fost unicul romance pe care l-am vazut ^_^. Desi in poze nu prea imi placea cum sunt desenate personajele, am observat ca daca se misca arata mai bine n_n'... Mi-a palcut ca, desi romance avea si putin fantasy in el si nice adventure. Cat despe cuplu, pot sa spun ca este cel mai adorabil cuplu pe care l-am avzut vreoadta intr-un anime!! Perfect. Melodiile sunt dragute, imi place in special endingul "wing" ( acela care zice " I belive in my dreams until i have a wings au ceva de genu' ^_^"" )... Ei bine, totusi fiind un roamnce, si eu nu ma consider deloc adepta a genului, un motiv in pluc e ca la nuami episodul 17 ma plictisisem de el, ii voi da nota 9 n_n'...

Voi ce credeti despre Ah! My Goddess?
Sus In jos

Ah! My Goddess

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime & Manga :: Alte Animeuri -
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente