Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Corupted Wishes
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:45 pm

» Baneaza userul de mai sus
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:41 pm

» Buna tuturor^.^
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:39 pm

» BuNa! ^^
Scris de Mar Mai 19, 2009 2:32 pm

» Interzis persoanelor cardiace
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:22 pm

» About me ...
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:15 pm

» Cine vrea sa invete japoneza?
Scris de Joi Ian 29, 2009 7:09 pm

» Ce parere aveti despre anime?
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:18 pm

» Buna tuturor!
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:09 pm

< class="" height="25">
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 29, Vin Mar 03, 2023 3:39 am
Affiliates
Am cazut si eo pe aici ^^ Ak

 

Am cazut si eo pe aici ^^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Autor Mesaj
Dee-Dee-chan
Newbie
Newbie
Dee-Dee-chan

feminin
Varsta : 26 Data de inscriere : 19/12/2008 Numarul mesajelor : 16 Stare de spirit : Linistita si glumeata

MesajSubiect: Am cazut si eo pe aici ^^   Am cazut si eo pe aici ^^ Icon_minitimeVin Dec 19, 2008 10:12 pm

Buna…ma numesc Andreea…un nume foarte comun si foarte cunoscut…as vrra si eu sa ma un nume nu chiar asa d ecunoscut,dar atunci nu ar mai semana cu numele lui!Am 11 ani(sunt micuta,dar nu par) si vin dintr-un oras destul de frumos si cu o istorie frumoasa: Alba Iulia .

Sunt o fata diferite de celelalte .Nu ma comport si nici nu gandesc ca si celelalte de varsta mea.Gandesc cu mintea unui copil de 14 ani ,care stie unele greutati ale vietii si care a plans mult.Sa nu se gandeasca nimeni ca am avut probleme in familie sau materiale,ci probleme sufletesti,acele sageti care te ataca cand te astepti mai putin si care te lovesc unde te doare mai tare.

Inainte nu eram asa,iar acum incerc sa-mi ascund intr-un fel sau altul fata aceasta,pentru ca multi nu ma accepta asa.Incerc sa redevin acea Deea vesela si dinamica,dar nu prea pot.

Imi place sa ma dau cu bicicleta si cu rolele.Cu bicicleta,cand ma dau la viteza maxim si nu imi este frica de masinile care pot veni sa ma nenoroceasca,simt ca zbor,ca nimic nu mai conteaza.Pe role nu pot sa nu fiu realista.

Ador sa ma urc in copaci,sa citesc sis a compun.In copacii imi etse frica putin,dar imi place sa ma aventurez.Cititul este o veche pasiune a mea.Pur si simplu imi place sa intru in lumea aceea minunata a fanteziei,sa ma las purtata pe aripile visurilor,sa traiesc fiecare personaj,iar scrisul imi place pentru ca pot sa ma descar,sa-mi astern gandurile si sa-mi creez lumea mea fermecata a povestii.

Imi place de el …un baiat care mi-a sucit mintile.Ne asemanam mult,dar in acelasi timp suntem diferiti.Il cheama Andrei….amandoi suntem paziti de Sf. Andrei,ocrotitorul Romaniei.El este diferit de ceilalti…este special,are ceva ce ma face sa ma inmoi mereu.

Chiar daca nu sunt o persoana foarte norocoasa in viata mea,simt ca am avut noroc sa intalnesc personae speciale ,care au stiut sa ma accepte asa cum sunt: Ioana, ,,surioara’’ mea draga (my best friend) ,Georgiana,draga mea care mereu ma faci sa rad la scoala si ma tachinezi cand e nevoie, Andrei,care m-ai invatat un nou lucru in viata ,Silvana si Patricia ,care ma acceptati si ma suportati cu toata bolunzia mea si tuturor celorlalti.

Ca si intreaga lume sunt si eu fricoasa.Poate chiar prea fricoasa!Daca mi se pune un paianjen in fata ochilor tip cu putere de 2000 de decibeli,imi este scarab de meduze,iar cainii ma baga in sperieti.De mica mi-a fost frica de filmele horror si am avut o imaginatie cam prea dezvoltata,iar asta strica.Imi era frica si credeam ca sb pat se afla,,Baubau’’ .

Anime-urile mele preferate sunt Cardcaptors:Sakura, Shmana king ( 33 ) , Love Hina , Honey and Clover etc.





O sa vedeti ca nu o sa fie greu sa ma suportati si sper sa ma impreitenesc repede cu voi 26
Sus In jos
- chou~toxic butterfly~
Newbie
Newbie
- chou~toxic butterfly~

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 18/11/2008 Numarul mesajelor : 20 Stare de spirit : happy and in love ^^

MesajSubiect: Re: Am cazut si eo pe aici ^^   Am cazut si eo pe aici ^^ Icon_minitimeSam Dec 20, 2008 11:07 am

buna Andreea welcome and happy posting si draguta descriere ;)
Sus In jos
Kitty Girl
Administrator
Administrator
Kitty Girl

feminin
Varsta : 29 Data de inscriere : 19/08/2008 Numarul mesajelor : 53 Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Am cazut si eo pe aici ^^   Am cazut si eo pe aici ^^ Icon_minitimeJoi Ian 08, 2009 9:52 am

Hehe ^^; .. cineva mi-a luat-o inainte , se pare ^^; ...
Well , a nice and warm wellcome din partea mea ^^ .
Mi-a facut placere sa-ti citesc descrierea ^^ . Sper sa-ti faci noi prieteni si pe aici si de asemenea , sa-ti placa forumul ^^ .

Well , happy posting ^^ .
Am cazut si eo pe aici ^^ Untitled-1-8
Sus In jos
https://animedream.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





MesajSubiect: Re: Am cazut si eo pe aici ^^   Am cazut si eo pe aici ^^ Icon_minitime

Sus In jos

Am cazut si eo pe aici ^^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime Dream :: Nou Veniti -
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente