Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Corupted Wishes
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:45 pm

» Baneaza userul de mai sus
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:41 pm

» Buna tuturor^.^
Scris de Dum Aug 16, 2009 1:39 pm

» BuNa! ^^
Scris de Mar Mai 19, 2009 2:32 pm

» Interzis persoanelor cardiace
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:22 pm

» About me ...
Scris de Lun Mar 16, 2009 10:15 pm

» Cine vrea sa invete japoneza?
Scris de Joi Ian 29, 2009 7:09 pm

» Ce parere aveti despre anime?
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:18 pm

» Buna tuturor!
Scris de Mar Ian 20, 2009 7:09 pm

< class="" height="25">
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]

Recordul de utilizatori conectati a fost de 29, Vin Mar 03, 2023 3:39 am
Affiliates
Am picat si eu aici ^^" Ak

 

Am picat si eu aici ^^"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Autor Mesaj
~Hina~
Newbie
Newbie
~Hina~

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 05/09/2008 Numarul mesajelor : 15 Stare de spirit : Hehe xD... spun `lol` mereu xD

MesajSubiect: Am picat si eu aici ^^"   Am picat si eu aici ^^" Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 10:09 am

Konnichi-wa! Watashi wa Hina desu ^^ Am 14 ani si sunt din Bucuresti ^^ Poate ca ma cunoasteti de pe alte forumuri cu nick-ul Hina-chan, ~Ayame~ sau Mayumi...
Ador anime-urile, preferatele mele fiind Yu Yu Hakusho, InuYasha, Naruto, FMP, FMP Fumoffu?, Elfen Lied, Spiral, Slayers, Kiddy Grade, Kaleido Star, Jigoku Shoujo, Yu-Gi-Oh!, Shaman King si cam atat ^^"...
Click for My Anime List ^^
Ador de asemenea si manga-urile, preferatele mele sunt: Vampire Knight, Bloody Kiss si Naruto...dar am mai citit multe one-shot-uri ^^
Click for My Manga List ^^
Imi place sa ascult muzica de pe la radio, cel mai adesea R&B si Hip-Hop...urasc manelele, populara si muzica house ^^"...
Pot sa spun ca citesc si carti, dar numai carti fantastice cu magie & co. plus cele obligatorii pentru scoala...
Hobby-urile mele sunt anime-urile, manga-urile, forumurile anime si bantuitul pe mess...
Sunt o fire mai retrasa, prefer mai mult sa stau pe net si sa umblu pe forumuri decat sa ies afara si sa vad cat de nebuni pot fi unii oameni...prefer mai mult sa am putini prieteni devotati decat mii de prieteni care ma indreapta spre o cale gresita ^^"...
Uneori, am tendinte de a ramane in umbra, nevrand sa fiu bagata in seama...
Sunt ciudata, pentru ca stau mereu in fata computerului, vazand cum trece timpul si cautand noi forumuri sau postand prin cele in care sunt deja inregistrata...

So, cam atat despre mine ^^ Daca aveti vreo intrebare, de orice fel, mi-o puteti pune ^^
Sus In jos
CrazyDia
Newbie
Newbie
CrazyDia

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 05/09/2008 Numarul mesajelor : 9 Stare de spirit : **Crazy Mood**

MesajSubiect: Re: Am picat si eu aici ^^"   Am picat si eu aici ^^" Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 10:15 am

Hehehe de data asta nu ai uitat userbar`u =)).Etto..Hina welcome pe aici *mda...eu iti uram care abia am aterizat >.<..nu cont*.So have fun around and you know...Trio Shock rullzz @___@.Pff..see ya around <3
Sus In jos
http://otaku-generation.forumer.ro
~Hina~
Newbie
Newbie
~Hina~

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 05/09/2008 Numarul mesajelor : 15 Stare de spirit : Hehe xD... spun `lol` mereu xD

MesajSubiect: Re: Am picat si eu aici ^^"   Am picat si eu aici ^^" Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 10:20 am

Arigatto, Dia-chan! 23
Las` ca eu am aterizat dupa tine... 36
Trio Shock rullz <333
Si fi sigura ca ne vom distra! big eyes
Sus In jos
Kitty Girl
Administrator
Administrator
Kitty Girl

feminin
Varsta : 29 Data de inscriere : 19/08/2008 Numarul mesajelor : 53 Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Am picat si eu aici ^^"   Am picat si eu aici ^^" Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 9:57 am

Awww <3 glad to see you here too *hugs*
So .. un calduros Welcome here ^O^
Nu am intrebari ^^ . 18 [pana de idei >w<"]
Sper sa te simti bine pe aici , multa distractie & Happy posting ^_____^

Am picat si eu aici ^^" Untitled-1-8
Sus In jos
https://animedream.forumgratuit.ro
~Hina~
Newbie
Newbie
~Hina~

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 05/09/2008 Numarul mesajelor : 15 Stare de spirit : Hehe xD... spun `lol` mereu xD

MesajSubiect: Re: Am picat si eu aici ^^"   Am picat si eu aici ^^" Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 3:00 pm

Thank you, Topaz`chan ^^...promit ca voi incerca sa fiu activa 14
Sus In jos
alexander
Newbie
Newbie
alexander

masculin
Varsta : 32 Data de inscriere : 07/09/2008 Numarul mesajelor : 12 Stare de spirit :

MesajSubiect: Re: Am picat si eu aici ^^"   Am picat si eu aici ^^" Icon_minitimeLun Sept 08, 2008 3:13 pm

bine ai venit hina-chan
am venit si eu cu intarziere dar asa e cu cei in varsta vin mai greu.
Ma bucur ca ai aterizat prin zona sti vechea zicala cu cat sunt mai multi cu atat e mai bine
Intrebari nu prea imi vin in minte acum dar daca o sa imi vina am sa te intreb
Sper sa te simti bine aici si nu uita sa te distrezi 98
Sus In jos
Yume
Newbie
Newbie
Yume

feminin
Varsta : 30 Data de inscriere : 04/10/2008 Numarul mesajelor : 8 Stare de spirit : always smiling :D

MesajSubiect: Re: Am picat si eu aici ^^"   Am picat si eu aici ^^" Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 4:38 pm

Hello Hina-chan.Si tu esti aici?
:DHmm..e ok ..eu sunt intarziata..oricum ar fii..bine ai venit..nu nu happy posting si see ya on the forum..Mda..eu sunt cea noua inregistrata..si chiar si asa :))
Ja :*
Sus In jos
http://otaku-generation.forumer.ro
Continut sponsorizat





MesajSubiect: Re: Am picat si eu aici ^^"   Am picat si eu aici ^^" Icon_minitime

Sus In jos

Am picat si eu aici ^^"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime Dream :: Nou Veniti -
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente